Якщо Ви хочете, щоб викладач приділяв 100% часу заняття тільки Вам, індивідуальні заняття з англійської в студії англійськоі мови «Let’s Talk» – те, що Вам потрібно. Або ж Вам просто потрібно освіжити деякі знання, або Ваш робочий графік не дозволяє відвідувати заняття англійською в групі, або необхідно просто підготуватися до співбесіди на роботу за короткий термін, або будь-які інші причини, у будь-якому випадку – заняття англійською one-on-one саме для Вас.

Такий формат вивчення англійської мови дає можливість займатися з Вашою швидкістю і не підлаштовуватися під інших людей. Саме тому Ви витратите стільки часу, скільки необхідно для того, щоб навчитися спілкуватися англійською мовою.

Мабуть, головною перевагою вивчення англійської індивідуально є, як підказує назва, індивідуальний підхід. Заняття проводиться для Вас і тільки для Вас, викладач враховує Ваші особливості і підлаштовується під Вас. Крім того, Ви маєте можливість приділити більше уваги всім аспектам вивчення англійської, наприклад, не забувати виправляти вимову.

Індивідуальна форма навчання англійської надає студенту можливість стовідсоткової самореалізації при досягненні своєї конкретної мети. Тривалість курсу і графік занять встановлює сам студент. Можлива розробка індивідуального курсу в залежності від побажань студента.

На індивідуальних заняттях англійською більшу кількість часу приділяється закріпленню теорії в розмовній практиці, а також формуванню розмовних навичок. На кожному занятті Ви завжди будете багато говорити, навіть якщо будете вивчати розмовну англійську індивідуально з нуля.

Студія англійської мови «Let’s Talk» пропонує індивідуальні курси англійської мови для слухачів, що мають рівень володіння англійською мовою від Starter (Beginner) до Advanced.

Місце навчання:

м. Рівне., вул. Д. Галицького, 19,
кабінет 711

© 2021. Всі права захищено.