1000₴ (за 8 занять)
Стартує 22.01.2021

Індивідуальне навчання англійській мові

Let’s Talk пропонує різні рішення, щоб Ви могли успішно вивчити англійську мову. З огляду на темп сучасного життя, ми складаємо свої програми таким чином, щоб Ви мали можливість займатися в зручний час. Один з варіантів – індивідуальні заняття з англійської.

У цього способу є незаперечні переваги:

Гнучкий розклад дає можливість вивчати англійську індивідуально, поєднуючи заняття з роботою чи навчанням.

Викладач може приділяти всю свою увагу одному студенту, тому поставлені цілі досягаються швидко і ефективно.

Індивідуальна програма з англійської мови розробляється з урахуванням побажань студента. При цьому враховується специфіка професії.

Так як ступінь володіння мовою у наших студентів може бути різною, ми використовуємо спеціально розроблену шкалу рівнів. В результаті програма навчання підлаштовується під студента. Ви самі будете вирішувати, скільки часу приділяти навчанню.

Як вивчати англійську індивідуально?

Наші слухачі вивчають мову в ході занять, що моделюють різні ситуації. Для закріплення знань проводиться індивідуальна робота з висококваліфікованими викладачами.

Спочатку Ви пройдете обов’язковий вступний тест. Він дозволить визначити кінцеві цілі і запропонувати курси англійської мови, найбільш повно відповідні Вашим потребам.

Для одних студентів потрібен мінімальний запас знань, щоб спілкуватися за кордоном. Інші мають потребу у великому словниковому запасі, щоб мати можливість провести ділові переговори. Третім необхідна програма, яка дозволить швидко говорити по-англійськи в будь-якій ситуації. Тому вибір курсу залишається за студентом!