1000₴ (за 8 занять)
Стартує 22.01.2021

Поглиблене вивчення англійської мови

Навчання англійській в Let’s Talk для тих, хто раніше вивчав мову.

Студенти, які вивчають англійську вже не перший рік, часто не наважуються звертатися в школу англійської. Причин тому може бути декілька:

По-перше, знаючи англійську і маючи досвід її вивчення, ми стикаємося з тим, що в групі з нами навчаються менш досвідчені або менш сприйнятливі до мови студенти. Таким чином, студентам різного рівня доводиться підлаштовуватися один під одного.

По-друге, увага викладача волею-неволею розподіляється нерівномірно, з тією метою, щоб підтягти відстаючих студентів до загального рівня та ритму навчання.

По-третє, навчаючись з досить високим ступенем інтенсивності, досвідчені студенти в певний момент починають відчувати, що прогрес уповільнюється. Особливо часто це відбувається, коли студент починає розуміти, що власне говорити англійською все ще досить проблематично.

У нашій студії навчальний процес передбачає просте і логічне рішення подібних питань, з якими стикаються студенти, які продовжують навчання англійської.

Позбутися від мовного бар’єру

Курс «Поглиблена англійська» побудований так, щоб з перших же занять позбавити студента від мовного бар’єру. Спеціальний фокус на розвиток мовних навичок дозволить досвідченому студенту заговорити в дуже короткі терміни. Наш унікальний метод передбачає повне занурення в англомовне середовище.

Міні-групи для досвідчених студентів

Питання з груповими заняттями також вирішено дуже просто і ефективно. Система включає 20 рівнів, що дозволяє поміщати в групу студентів максимально близьких за своїм рівнем володіння мовою. Таким чином, в одній групі завжди займаються рівні студенти і викладач приділяє однакову увагу всім студентам. А з огляду на розмір групи, кожен студент отримує максимальний ефект від кожного заняття.

 

Місце навчання:

м. Рівне., вул. Д. Галицького, 19,
кабінет 711

© 2021. Всі права захищено.