1000₴ (за 8 занять)
Стартує 22.01.2021

Курс англійської мови для початківців

Let’s Talk- студія англійської мови, яка пропонує програми, орієнтовані на індивідуальні особливості і потреби кожного студента. В основі навчання лежить унікальна методика, яка дозволяє дорослим простіше засвоювати лексику, розуміти граматику і сприймати мову незалежно від акценту.

Пропонуємо ефективний курс англійської для новачків. Заняття відразу проходять без використання рідної мови, що дозволяє швидше зануритися в мовне середовище. Вам не доведеться зубрити слова і правила побудови речень: лексика і граматика будуть засвоюватися, як ніби самі собою, в процесі цікавого навчання.

Ви будете відвідувати уроки англійської для початківців в групах до 4-х чоловік. Це дозволить викладачеві приділити максимум уваги кожному студенту. Ми будемо уважно стежити за Вашим прогресом і змінювати акценти в залежності від успішності. Наше головне завдання не в тому, щоб провести певну кількість занять – ми допоможемо Вам досягти поставленої мети і освоїти англійську на бажаному рівні.

Вибір програми

Заняття з англійської мови для початківців підходять дорослим, які зовсім не стикалися з англійською або вже мають невеликі знання. На початковому етапі ми визначимо Ваш рівень і мету. Можливо, Ви вже вивчали мову в минулому, і у Вас залишилися знання. Але навіть якщо Ви вперше прийшли на подібні курси, ми запропонуємо Вам оптимальну програму, що відповідає Вашим потребам.

Навчання англійській з нуля може знадобитися в безлічі ситуацій, в тому числі:

  • для кар’єри за кордоном або у великій компанії;
  • для комфортних подорожей;
  • для особистих цілей: спілкування з іноземцями, перегляд англомовних фільмів та ін .;
  • для переїзду за кордон.

Уроки англійської для початківців будуть проходити по-різному в залежності від конкретної мети. Щоб вибрати програму, запишіться на перший безкоштовний урок, і наші фахівці запропонують Вам оптимальний варіант.

Що входить в вивчення англійської мови з нуля

Наші програми розраховані на отримання наступних навичок:

  • володіння лексикою, в тому числі поширеними ідіомами;
  • розуміння правил англійської граматики, вміння на ходу складати грамотні пропозиції;
  • сприйняття англійської мови на слух.

Залежно від конкретної програми в навчанні можуть зміщуватися акценти. Наприклад, при вивченні ділової англійської величезна увага приділяється правилам листування.

 

Місце навчання:

м. Рівне., вул. Д. Галицького, 19,
кабінет 711

© 2021. Всі права захищено.